Klub OČJ

Konkurenční klubové stránky

Naštěstí mi Tomáš Zapletal a pak Dan Fojtík začali dělat konkurenci, takže mírně živější a aktuálnější klubové stránky naleznete na adrese:
http://www.sweb.cz/klub.ocj/

Pro znalé i neznalé

Vychází občasník Butelýn, kde se s postupem času dozvíte vše o Klubu OČJ (brzy registrovaném občanském sdružení). Butelýn tištěný rovněž začíná stíhat i Butelýn elektronický, do jehož prvního čísla můžete nahlédnout již teď.

Pro členy a zvědavé

Unikátní možnost, jak poznat exemplární členy Klubu OČJ osobně, se naskýtá každé první pondělí v měsíci v restauraci Na Viktorce. Tato důrazná pozvánka z prvního čísla Butelýnu je samozřejmě míněna i všem pražským a přechodně pražským členům.

Pro členy elektronicky způsobilé

Jest zavedena elektronická diskusní skupina (vlastně nic víc než hromadné rozesílání pošty), jejímiž odběrateli se můžete též stát, pokud mne o to požádáte.

Kromě toho bych rád výrazně apeloval na všechny z vás, kteří jste schopni psát stránky v jazyce HTML. Sám nestíhám ani převádět do této podoby Butelýn a to už vůbec nemluvím o potřebě zaplnit celé hnízdo Klubu OČJ užitečnými informacemi. Nicméně rád přijímám i texty obyčejné, pokud znalostmi HTML nedisponujete.


[Počitadlo] Ondřej Bojar
31.8.1998